Директор НАБУ Артем Ситник тяжіє до адміністрації президента, глава САП Назар Холодницький може співпрацювати з представником «Народного фронту» Арсеном Аваковим.
Таку думку висловив політичний експерт Олег Постернак.
«Зараз антикорупційні органи є полем битви між клановими угрупуваннями влади. Мені здається, Ситник бере сторону президента. Він в інтерв’ю виправдовувався з приводу нічного візиту до Порошенка. Коли журналісти запитали, чи поїде ще раз вночі, він божився, що «вже ні». А Холодницький дрейфує від Банкової і шукає діалог з іншими центрами влади. Можливо, з Аваковим. При таких розкладах вони перетворюються в поле бою. Звідти всі ці мітинги під САП, фіктивні протистояння. У підсумку ми маємо зниження репутації антикорупційних органів», – констатував Постернак.
Крім того, між антикорупціонерами є особистісне протистояння.
«Можна це подати як внутрішньовідомчі розборки. САП не може поділити з НАБУ певні справи або політичні бонуси. З іншого боку – на обличчя персональний конфлікт Холодницького і Ситника. В тому числі, через амбіції і можливості користуватися профітами від успішних відтінків своєї діяльності», – сказав експерт.