Масована рекламна компанія олігархічних партій, у невиборчий період є грубим порушенням закону України «Про політичні партії» та закону України «Про вибори». У цьому переконаний громадський діяч, голова Волинської обласної організації політичної партії «Новий час» Андрій Франчук.
Найбільше його обурює, що всю цю рекламу оплачують прості українці з власної кишені.
«Лише за січень-березень 2018 року українські політичні партії сукупно витратили 85,2 мільйонів гривень, із яких 84,4 мільйонів були грошима держбюджету. Станом на літо 2018 року ця сума зросла як мінімум у 5 раз. Що це означає? Що за просування провладних та так званих опозиційних парламентських партій ми платники податків оплачуємо їх рекламу. З точки зору моралі – це неприпустимо», – впевнений громадський діяч.
«Але навіть, якщо відійти від моралі, така поведінка олігархічних політичних партій є грубим порушенням законодавства України. Є чітко визначені норми, що політична реклама у невиборчий час є незаконною. Чому ж вона відбувається? Та ще й за наш з Вами кошт», – обурюється голова Волинської ОО «Новий час».
«Очевидно ЦВК, як й інші старі та нові антикорупційні органи, зацікавлені у збереженні старої політичної олігархічної системи Україну, яку зацементували старі олігархічні політичні партії. Їх головне завдання зберегти при владі старі політичні обличчя і не допустити до влади нові ідеологічні партії», – підсумував Андрій Франчук.