Теперішня виборча кампанія до наступних президентських виборів зводиться до головного правила – українців змушують обирати «краще зло». Навіть більше, наш змушують обирати «старе зло». Про це заявив громадський діяч та голова Волинської обласної організації політичної партії «Новий час» Андрій Франчук.
За його словами, є реальна небезпека, коли наступним президентом стане особа, реальний особистий рейтинг якої не перевищує 10 %.
«Українське суспільство намагаються переконати, що реальні шанси стати президентом мають лише старі політики, які є при владі або неодноразово були при владі. Застосовуються технології, коли влаштовується показовий передвиборчих поєдинок між двома політичними старими «важковаговиками». І виборець, який ще місяця назад ніколи б не голосував ні за Тимошенко, ні за Порошенка, починає задумуватися. Хто для нього найгірший варіант. І починає себе готувати до такої можливості, щоб проголосували за «менше зло». Це політичні технології», – вважає громадський діяч.
«Чи є вихід з цього замкнутого кола? Є. Це нові політичні лідери. Не заплямовані владою. Люди готові проголосувати за таких політиків. Але наразі їх не бачать. Як свідчать соціологічні дослідження, більшість (62%) українців вважають, що державі потрібні нові лідери. І лише кожен четвертий (25%) вірить, що вони є. Вдумайтеся ВІРИТЬ, а не бачить. І це зрозуміло, адже, в абсолютній більшості, навіть кандидати так званого другого та третього ешелонів – це колишні міністра та народні депутати», – підкреслив голова Волинської ОО «Нового часу».
«Тому поки ще є час, група політичних партій, які не заплямовані співпрацею з колишньою або теперішньою владою, мають виставити спільного кандидата у президенти. І спільно працювати на його перемогу. Тоді він отримає реальний шанс отримати 62 % вже у першому турі. Інакше українців змусять знову голосувати за «старе зло». Гірше чи краще, але все рівно – зло», – підсумував Андрій Франчук.