Шановні українці! Дорогі друзі!

Щиро вітаємо Вас з Днем Гідності та Свободи!

Завдяки відвазі синів та дочок України, три роки тому Україна остаточно обрала шлях європейської демократії. Українці укріпилися як сильна та єдина нація.
Український народ споконвіку прагнув Гідності, Свободи та Незалежності. Це була основа української національної ідеї. Нікому не вдавалося на тривалий час придушити це одвічне прагнення українського народу.

У вирі Революції Гідності 2014 року ми відродилися як сучасна європейська нація, гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність. Здатних жертвувати заради цього найціннішим, що є у людини — здоров’ям та життям.

Українці показали — повага до гідності народу і громади має значення. Увесь світ побачив Україну, що встояла у, напевно, найбільш критичний момент своєї новітньої історії. Змогла уникнути хаосу, розрухи. Зупинила надзвичайно сильного та агресивного російського окупанта. Саме ці перемоги, забезпечили міжнародне визнання праведності боротьби України за свою Незалежність.

Саме вони зараз дають нам дипломатичні перемоги. Відкривають нам шлях до добробуту і процвітання.

Нашим святим обов’язком є відродження України на засадах демократії, патріотизму, поваги до гідності Українця. Сильна, суверенна, благополучна та заможна Україна — це та ціль, за яку віддавали життя герої минулого і сучасного. Це та ціль, якої прагнемо ми зараз, святкуючи День Гідності та Свободи.

Бажаєио всім нам миру після перемоги над ворогом, родинної злагоди, щасливого майбутнього для України і кожного її громадянина.

Слава Україні!

Слава Героям!