Звернення політичної партії «Новий час» з нагоди відновлення помісної Православної Церкви України

Щиро вітаємо усіх українців з відновленням незалежної помісної Православної Церкви України. Це велична подія в сучасній історії української держави важлива для християн усіх конфесій, а також для простих громадян України.
Ми на власні очі можемо бачити, як твориться історія єдності української нації.
Кілька років тому нас об’єднала спільна боротьба проти агресора. Сьогодні нас об’єднує спільна віра, обряд та традиції, котрі допоможуть протидіяти усім силам, що століттями намагалися знищити український народ.
У ці дні також завдано непоправного удару по ідейним основам Російської імперії. Україна остаточно розриває стосунки з авторитарною імперською Росією і впевнено йде своїм шляхом незалежної та соборної держави.
Однак, створення Православної Церкви України має значення не лише для нашої держави, а й для всього християнського світу. Україна може стати центром, де почнеться об’єднання всіх християнських церков, призведе до єдності Християнського світу.
Після Об’єднавчого Собору, глава Української Греко-Католицької церкви Блаженніший Святослав не лише привітав православних українців з рішенням створити Єдину помісну українську православну церкву та обранням предстоятелем нової церкви митрополита Епіфанія. Він також зазначив, що «відтепер ми йдемо разом в історію, до єдності, до правди».
Це своєрідна «дорожня карта» для подальшого об’єднання всіх традиційний християн України. І не лише України.
Сьогодні ми відмотали історію до 1686 року, коли почалася духовна окупація Москвою України. Але ми маємо шанс відмотати історію до 1054 року, коли почався розкол світового Християнства на західну (у подальшому католицьку) та східну (у подальшому православну) церкви.
Ми переконані, що всесвітній розкол вдасться подолати. І приклад вже показує України. Але попереду ще багато праці.
Сьогодні ж вітаємо всіх українців зі святом.
З духовною перемогою Української нації.
Слава Україні!

Політична партія «Новий час»