55554509 1947248155403925 8175978140703653888 n

Звернення політичної партії «Новий час»

Політична партія "Новий час" уважно відстежує перебіг президентських виборів в Україні. Зокрема, Політрада партії обговорила з керівниками обласних організації кандидатури та програми кандидатів у президенти України.

На жаль, мусимо констатувати, що лише один із 39 претендентів на президентське крісло чітко і недвозначно підтверджує незмінність євроатлантичного курсу держави. Це - чинний Президент країни П.Порошенко, гаслом якого є "Геть від Москви!"

Не менш важливими вважаємо зусилля Президента України щодо розбудови української армії як запоруки територіальної цілісності держави.

Життєво важливими для забезпечення міжнародної підтримки нашої держави є досягнення П.Порошенка на міжнародній арені та прогнозованість його подальших дій на ній.

Усвідомлюючи помилки та недоліки діючого Президента, зокрема, прорахунки у соціальній сфері та недостатньо ефективну боротьбу з корупцією, тим не менше зазначаємо, що альтернативи кандидатурі П.Порошенка сьогодні не існує!

На наше глибоке переконання, обрання Президентом України будь-якого іншого кандидата може спровокувати падіння авторитету України, внутрішні заворушення та безлад, внаслідок чого Україні загрожуватиме пряме військове вторгнення Росії та/або демонтаж української державності.

Звертаємося до членів політичної партії "Новий час" із закликом підтримати на виборах 31 березня 2019 р. кандидатуру Президента України Петра Порошенка.

Політична партія «Новий час»