Нового життя для себе та для всієї країни, нових, чесних правил взаємодії між владою та громадянським суспільством, оновленої, демократичної, європейської України вимагали українці та віддавали за це свої життя на Майдані під час буремних та трагічних подій Революції гідності. 

Вже три роки, як український народ скинув та змусив тікати з країни верхівку організованого злочинного угрупування на чолі з Януковичем. Але Україна і надалі змушена сплачувати страшну та криваву ціну за свій європейський та демократичний вибір, втрачаючи на Сході сотні своїх найкращих синів і доньок. Чи стали усі ми за цей час жити по-новому, як нам це було обіцяно? Чи були втілені у життя основні цілі та завдання Революції гідності? Чи реалізовані реформи, які б остаточно зламали хребет старій злочинній олігархічній системі? Будь-хто з нас, тверезо оцінюючи поточну ситуацію в країні, дасть однозначну та вичерпну відповідь на ці запитання – НІ!

Чому так сталось? Серед багатьох інших причини треба виділити, мабуть, найсуттєвішу: політична система України значно відстає у своєму розвитку від розвитку українського суспільства. Це означає, що вона не в стані вчасно та адекватно реагувати на його запити та вимоги. Йдеться передусім про те, що одним із основних запитів українців є запит на нові політичні сили та нових громадсько-політичних лідерів. Адже ті політичні партії, які сьогодні представлені у парламенті, є породженням старої прогнилої системи, а відтак несуть повну політичну відповідальність за наслідки її діяльності. Адаптувавшись до нових реалій, вони і надалі обслуговують егоїстичні політичні інтереси окремих лідерів, або ж виконують роль інструмента у багатоходовій грі олігархів. Такі партії та політики просто за визначенням не можуть реформувати державу! Тож, 

Україна потребує політичних партій та лідерів нової формації.

Саме такою політичною силою є партія “Новий час”.

- “Новий час” – це партія, яка є спадкоємницею ідей та принципів Революції гідності. Нас не влаштовує, як нинішні політичні сили та лідери, які отримали свій мандат з рук революційного народу, втілюють у життя основні вимоги Революції.

- “Новий час” – це партія конструктивної опозиції. На відміну від різного роду популістів (лівих та правих) ми не лише критикуємо, а й пропонуємо шляхи розв’язання нагальних проблем. Наше гасло: “Критикуєш – пропонуй! Пропонуєш –реалізуй!”. 

- “Новий час” – це партія неоліберальних політичних цінностей.

У гуманітарній сфері ми виступаємо за пріоритет основоположних прав людини та максимальну реалізацію основних принципів демократичного врядування. В економічній сфері – за мінімізацію участі держави та максимальне залучення приватної ініціативи. Ми стоїмо на позиціях радикальної зміни старої системи шляхом впровадження реформ, які вивільнять ініціативу та енергію активних людей та зможуть на основі економічного зростання розв’язати основні соціальні проблеми суспільства. Ми – за цінності, втілення яких дало змогу подолати економічні кризи у цілій низці держав та запустити ефективні ринкові механізми господарювання, що призвело у результаті до їхнього прискореного економічного зростання. 

- “Новий час” – це партія прагматичних та вільних людей, які об’єднуються не навколо популярного лідера, а навколо конкретної програми дій щодо вирішення актуальних проблем держави та суспільства. Ми маємо світоглядні, програмні орієнтації, але, водночас, не готові сліпо слідувати ідеологічним догмам та постулатам, адже переконані, що реальне життя є набагато складнішим за усі можливі ідеології та філософії, які намагаються його пояснити. 

- “Новий час” – це партія американського типу: ми об’єднуємо людей не навколо лідерів та ідеологій, а навколо розв’язання тих проблем, які хвилюють виборців тут і зараз. 

Отож, Новий час – Нові люди – Нова Україна!